Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

grabitja

“I ra maska teksa po kërkonte për paratë”, ja pse grabitësit vranë nënën e re, bashkëshorti zbulon tiparet fizike të vrasësit

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë, ku grabitësit vranë një 20-vjeçare, Carolina, nëna e një vazje 11 muajshe në...

VIDEO/ Me kokën pas nga frika, i maskuar dhe qesen e lekëve në dorë, ky është momenti kur hajduti i “Exchange” vrapon pasi u...

Newsbomb ka siguruar pamjet e momentit kur një nga autorët e grabitjes që ndodhi mëngjesin e sotëm në Tiranë vrapon nga frika, i maskuar...

‘Kredo.al’ u grabit nga një person i maskuar, zbulohet shuma që dyshohet se ka marrë nga ky institucion

Detaje të reja janë zbuluar nga grabitja në filialin e institucionit financiar në zonën e Brrylit Tiranë, Kredo.al. Sipas informacioneve për...

U maskuan si policë dhe grabitën me kallashnikov familjen në Zall Herr, lihen në burg 3 autorët (EMRA-DETAJE)

Gjykata ka vendosur masën e sigurisë arrest me burg për 3 të arrestuarit e grabitjes së ndodhur pak ditë më parë në Zall Herr....

Grabitja në Zall Herr/ Dëshmia e vajzës: Donin ta vrisnin babain, por kallashi u bllokua kur…

Detaje të reja janë bërë publike nga grabitja e ndodhur mbrëmë në Zall Herr, ku persona të maskuar si policië dhe me armë hynë...

Grabitje me armë në autostradën Tiranë-Durrës, maskat i marrin çiftit makinën (DETAJE)

Një automjet është grabitur me armë në autostradën Tiranë- Durrës.  Mësohet se 2 persona të maskuar dhe të armatosur kanë dhunuar...

Grabitja e Rinasit, Krimet e Rënda japin vendimin për 7 të arrestuarit

Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në fuqi masën e “arrest me burg” për të 7 të arrestuarit e grabitjes së 9 Prillit...

‘Arrest me burg’ për 3 grabitësit e Rinasit, policia publikon FOTOT dhe jep shpërblim 10 mijë EURO: Na ndihmoni t’i kapim

Gjykata për Krimet e Rënda Tiranë, ka caktuar në mungesë masën e sigurisë "Arrest në Burg", për tre persona, të cilët janë shpallur në...

Rinasi/ Zbulohet veprimi i Hasan Kanaçit që ndihmoi grabitësit

Zbardhen të tjera detaje nga supergrabitja e 9 prillit në aeroportin e Rinasit, ku mbeti i vrarë Admir Murataj. Mësohet se...

Grabitën 100 milionë dollarë në internet, policia shkatërron bandën kibernetike

Një bandë kriminale ndërkombëtare kibernetike, e cila përdori viruse kompjuterike për të vjedhur 100 milion dollarë u shkatërrua falë një operacion të koordinuar nga...

Lajmet e fundit