Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

grabitja ne vlore

Emrat / Grabitësit e bankës në Vlorë u lanë të lirë nga Gjykata pak muaj më parë, ja veprat penale

Policia ka arritur të identifikojë dy grabitësit e bankës në Vlorë dhe ka arrestuar njërin prej tyre. Sipas vendimit të gjykatës, rezulton se ata...

Lajmet e fundit