Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
6.2kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

grabitja ne rinas

Grabitja në Rinas, dënohet me 25 vite burg një prej autorëve

Gjykata e Posaçme për Krimin e Organizuar dhe Korrupsionin ka dënuar me 25 vite heqje lirie një prej anëtarëve të gurpit të grabitjes së...

Grabitja e 6.5 mln eurove në Rinas/ Gjykata e Posaçme shtyn afatet e paraburgimit për dy vëllezërit Çala

Gjykata e Posaçme ka vendosur të pranojë shtyrjen e afateve të paraburguimit për dy vëllezërit Klement dhe Eldi Çala, të akuzuar për grabitjen e...

U vra nga policia pas grabitjes së Rinasit, mjekësia ligjore dorëzon aktin e vdekjes së Muratajt

Mjekësia ligjore ka dorëzuar aktin e vdekjes së Admir Muratajt. Prokuroria i kishte bërë kërkesë mjekësisë ligjore që të dërgojnë një...

Gjykata e la në burg, njëri prej ‘grabitësve’ të Rinasit ankimon vendimin

38-vjeçari Oltion Veseli, i akuzuar si një ndër grabitësit e Rinasit, ka ankimuar masën "arrest me burg". Veseli mohon të jetë...

Grabitja në Rinas, thirret në polici gruaja e Renaldo Sulës

Gjykata e Tiranës ka dhënë ditën e djeshme masën e sigurisë  'arrest me burg' për Renaldo Sulën, 25 vjeç, i cili është një nga...

U arrestua për grabitjen në Rinas: 32-vjeçari kandidoi në zgjedhje, ja me cilën parti

U arrestua sot gjatë tentativës për tu arratisur në Bullgari, por i dyshuari si pjesëmarrës në grabitjen e Rinasit rezulton të ketë kandiduar më...

Del FOTOJA, kush është kasapi nga Kruja, i dyshuar si grabitës i Rinasit

Del fotoja e Elton Piklit, 32 vjeçarit i cili u arrestua mbrëmë në mesnatë, pasi dyshohet se ishte pjesëmarrës në grabitjen e miliona eurove...

Arrestimet të dyshuarve për grabitjen në Rinas, Berisha këmbëngul: Bengasi aktor, të tjerët viktima

Ish-kryeministri Sali Berisha insiston në teorinë e tij se asnjë prej pesë të arrestuarve nga policia nuk është pjesëmarrës i grabitjes spektakolare në aeroportin...

Tentoi të arratisej drejt Bullgarisë, i dyshuari i pestë i grabitjes në Rinas

Arrestohet një tjetër person i dyshuar si pjesëmarrës në grabitjen e miliona erove në aeroportin e Rinasit. Operacioni policor është finalizuar...

Lajmet e fundit