Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

grabitja e rinasit

Tërhiqet nga dëshmia personi që zbuloi supergrabitjen e Rinasit: Hetuesit më bënë presion fizik dhe psikologjik për të bashkëpunuar

Alkond Bengasi, i konsideruar nga Prokuroria si personi i penduar dhe që do të mund të bashkëpunonte me drejtësinë, duket se ëhstë tërhequr nga...

Grabitja e Rinasit, përfundon përballja mes të penduarit të drejtësisë dhe Oltion Veselit, ky i fundit mohon gjithçka

Ka përfunduar seanca maratonë prek 6 orësh e ballafaqimit mes Alkond Brengasit dhe Oltion Veselit në lidhje me grabitjen e 9 prillit 2019 në...

‘Kemi miqësi me familjen Murataj’, flet vëllai i ‘Dajës’: Nëse ka gisht me grabitjen…

Mustafa Hajdinaj, vëllai Ragip Hajdinit, i arrestuari i gjashtë për grabitjen e Rinasit, ka deklaruar se ata kanë mjaftueshëm pasuri dhe se vëllai i tij...

Arrestimi i të gjashtit për Rinasin, Lleshaj: Dara po shtrëngohet, pavarësisht pikëllimit të…

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj reagoi pas arrestimit të personit të gjashtë, si të dyshuar kryesor për grabitjen në Rinas, në 9 prill 2019....

Grabitja e Rinasit, zbardhet DËSHMIA e Bengasit

Gazetarja Anila Hoxha ka siguruar vendimin prej 83 faqesh për të dyshuarit e grabitjes së 9 prillit. Dokumenti është siguruar nga...

Intervistoi të dyshuarën për grabitjen e Rinasit, por ky DETAJ te gazetarja ‘thyen’ rrjetin

Gazetarja e Klan Plus ka intervistuar sot Elona Bicin, gruan e dyshuar si të përfshirë në grabitjen e Rinasit. Ndonëse kjo...

Ndihmoi në grabitjen e Rinasit, zbulohet identiteti dhe roli i ish-polices

Zbulohet identiteti i femrës së përfshirë në grabitjen e miliona eurove në Rinas. Bëhet fjalë për Edlira Bicin, e cila ka...

Grabitja në Rinas, reagon Lleshaj: I pesti u mbyll prapa hekurave

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar për arrestimin e personit të pestë të dyshuar si pjesëmarrës në grabitjen e miliona eurove në aeroportin...

Dalin detaje nga grabitja e Rinasit, si e modifikuan autorët makinën dhe u ndihmuan nga një femër

Dalin detaje të reja nga grabitja e miliona eurove më 9 prill të këtij viti. Pas disa ditësh hetime, Policia dhe...

Identifikohen 2 nga 5 grabitësit e RINASIT, pritet arrestimi

Identifikohen dy nga pesë grabitësit e miliona eurove 10 ditë më parë në Rinas. Lajmin e ka dhënë gazetari Arsen Rusta...

Lajmet e fundit