Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

grabitja e bankes

Dalin detaje të reja nga grabitja e bankës në Tepelenë

Një bankë e nivelit të dytë është grabitur  rreth një orë më parë  në  qytetin e Tepelenë. Mësohet se kur ka...

Kapja e grabitësve të dyshuar, Rama: Policia tregoi forcën zbuluese dhe goditëse

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas aksionit të suksesshëm të forcave të policisë, FNSH dhe RENEA për zbulimin dhe arrestimin e 4 të dyshuarve...

Emrat / Grabitësit e bankës në Vlorë u lanë të lirë nga Gjykata pak muaj më parë, ja veprat penale

Policia ka arritur të identifikojë dy grabitësit e bankës në Vlorë dhe ka arrestuar njërin prej tyre. Sipas vendimit të gjykatës, rezulton se ata...

Lajmet e fundit