Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

grabitet banka

Grabitet me armë banka e nivelit të dytë në Laç (Detaje)

Një bankë e nivelit të dytë është grabitur me armë rreth orës 16:36 në qytetin e Laçit. Banka në qendër të...

Grabitja e parave të bankës, Rama sulmon ashpër mediat: Akuza dhe baltosje ekstreme (Video)

Kryeministri Edi Rama ka thënë se Policia e Shtetit nuk ka gisht në grabitjen e miliona dollarëve të bankës duke fajësuar kompaninë e transportit...

Zbulohet banka dhe kompania së cilës iu grabit me armë shuma marramendëse e parave në Rinas

ÇFARË DEKLAROI TAHIRI DJE: Kujtojmë se ditën e djeshme ministri i Brendshem Saimir Tahiri ngriti shqetësimin për sigurine që ofronin kompanite private duke...

I nxorën foton si grabitës banke, flet personi: Po tërhiqja lekë nga bankomati, s’kam lidhje

Persioni që iu publikua foto në media si grabitës i bankës pranë zonës së “21 Dhjetorit”, është paraqitur në polici dhe ka sqaruar ngjarjen...

Emrat / Grabitësit e bankës në Vlorë u lanë të lirë nga Gjykata pak muaj më parë, ja veprat penale

Policia ka arritur të identifikojë dy grabitësit e bankës në Vlorë dhe ka arrestuar njërin prej tyre. Sipas vendimit të gjykatës, rezulton se ata...

Basha reagon për grabitjen e bankës në Vlorë: Qytetari ka vetëm një shpresë për momentin

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar lidhur me grabitjen e një banke gjatë ditës së sotme në qytetin e Vlorës. Basha thotë...

Lajmet e fundit