Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

grabitesit

Policia kërcen me protestuesit, VIDEO që ka sjellë mijëra reagime në internet!

Protestat në Britaninë e Madhe nuk kanë fund dhe ditët e fundit mijëra aktivistë janë në protestë në rrugët e Anglisë duke kërkuar ligje...

‘Grabitësit ‘nuk kanë faj’, Flamur Vezaj: Është skandaloze, çfarë turpi e çfarë imazhi për Shqipërinë

Gazetari Flamur Vezaj ka komentuar grabitjen e miliona eurove gjatë ditës së djeshme në aeroportin e Rinasit. Vezaj ka përdorur shprehjen...

Terrorizohet 67-vjeçari, grabitësit i hyjnë me forcë në banesë dhe e dhunojnë

Persona të maskuar kanë hyrë në banesën e një 67-vjeçari në Kaninë të Vlorës. Sipas policisë, personat e kanë dhunuar të...

Grabitet një person te “Xhamlliku”, e godasin dhe i marrin 10 mijë euro

Një person është grabitur disa minuta më parë në zonën e “Xhamllikut” në Trianë. Shtetasi me inicialet A.D, është qëlluar nga disa...

Lajmet e fundit