Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

grabitesit

Policia sekuestron “Benz-in” e braktisur nga grabitësit e bankës në Koplik, mjeti gjendet në afërsi me kufirin e Malit të Zi

Policia ka sekuestruar mjetin tip "Benz" me të cilin u larguan 3 grabitësit e bankës në Koplik. Mjeti u gjend në zonën e quajtur...

I prenë gishtin dhe i vodhën 100 mijë euro, gazetari: Nëse nuk kapen grabitësit e biznesmenit do të ketë viktima

Fundjava ishte e mbushur me disa ngjarje shumë të rënda kriminale. Në Nikël u grabit dhe dhunua biznesmeni Nazmi Çangu, mirëpo deir tani ende...

DËSHMIA/ “Na jep çelësin e kasafortës”, grabitësit e armatosur dhunojnë dhe i presin gishtin me gërshërë biznesmenit Nazmi Çangu, i marrin flori dhe mbi...

Banesa e biznesmeni tNazmi Çangu është grabitur rreth orës 1 të natës, teksa mësohet se kanë qenë 10 persona të armatosur që kanë hyrë...

Arrestohen grabitësit 20 vjeçar në Sukth, banorët telefonuan Policinë gjatë vjedhjes me armë: Tre në pranga, vëlla e motër shpëtojnë nga errësira

Një grup grabitësish mes moshave 20 deri në 27 vjeç është shkatërruar nga Policia e Durrësit. Uniformat blu kanë ndërhyrë pas një telefonate në...

“Një makinë me drita si të Policisë i ndiqte, tjetra doli para dhe qëlluan me armë”, flet babai i 21 vjeçarit nga Kosova,...

Meriton Ahmetaj, 21 vjeç, nga fshati Korishë i komunës së Prizrenit, ka rënë pre e grabitësve dy ditë më parë në Shqipëri. Ai ka...

Vrasja e tmerrshme e 20-vjeçares nga grabitësit, publikohet raporti mjeko-ligjor: I futën një copë rrobe në gojë dhe i kapën hundën me duar

Janë publikuar rezultatet e ekzaminimit mjeko-ligjor të trupit të Caroline, 20-vjeçares e cila  u vra para syve të bashkëshortit dhe foshnjës së saj 11...

Shkëmbim zjarri mes grabitësve dhe policisë greke, arrestohen burrë e grua nga Shqipëria

Policia greke ka zhvilluar sot një operacion në Prevezë, duke vënë në pranga një burrë dhe një grua shqiptare, identiteti i të cilëve ende...

Grabitësit çmontojnë të gjithë lokalin, marrin edhe telat elektrikë, pronari i zhgënjyer: Nuk investoj dot sërish…

Pronari i një biznesi në kthesën e Kamzës duket se ka qenë pre e keqbërësve gjatë natës së shkuar. Përsona ende të paidentifikuar pasi...

E rëndë në Korçë: U kthye nga SHBA, grabitësit e vrasin në banesë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Korçës ku një 57-vjeçar është gjetur i vrarë në banesën e tij....

‘Admiri është vrarë’, ja telefonata që zbuloi grabitësit e Rinasit (DETAJE)

Zbardhen të tjera detaje pas arrestimit të katër personave ditën e djeshme, të cilët dyshohet se kanë lidhje me grabitjen e miliona eurove në...


Lajmet e fundit