Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

gppgle maps

Dy makinat e Google Maps mbërrijnë në Shqipëri, ja si do funksionojë fotografimi i rrugëve

Dy makina të “Google” kanë mbërritur në portin e Durrësit dhe pritet që shumë shpejt të nisin rrugëtimin nëpër Shqipëri, ku do të fotografojnë...

Lajmet e fundit