Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

TAG

gorice e vogel

PS “fiton” në kutitë e para të Goricës, LSI me rezultat zhgënjyes (REZULTATI)

Janë hapur dhe po numërohen kutitë e para në dy fshatrat Goricë e Madhe dhe Goricë e Vogël në Bashkinë e Pustecit. PS vijon...

Lajmet e fundit