Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

gorice e madhe

PS “fiton” në kutitë e para të Goricës, LSI me rezultat zhgënjyes (REZULTATI)

Janë hapur dhe po numërohen kutitë e para në dy fshatrat Goricë e Madhe dhe Goricë e Vogël në Bashkinë e Pustecit. PS vijon...

Lajmet e fundit