Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

Goran Bregovic

Edi Ramën “nuk e mban vendi” për Goran Bregoviç: Kinse patriotët, tani po sokëllijnë se unë kam barazuar Dua Lipën me këngëtarin serb…

Kryeministri Rama reagon për herë të dytë gjatë orëve të fundit, për zërat kundër performancës që këngëtari serb Goran Bregoviç mbajti në Korçë, për...

Vesa Luma ka dy fjalë për organizatorët e “Festës së Birrës”: Shpresoja se do të dëgjonit zërat e familjeve të së zhdukurve në Kosovë…

Edhe pse me ditë me rradhë ardhja e këngëtarit serb Goran Bregoviç u diskutua gjatë dhe mori një vëmendje të  madhe dhe të shumtë...

Koncerti i Goran Bregoviç përfundoi me sukses, Sotiraq Filo, Niko Peleshi dhe Blendi Klosi pozojnë të lumtur pranë njëri-tjetrit

Mbrëmjen e djeshme në “Festën e Birrës” në Korçë këndoi këngëtari Goran Bregoviç, i cili ishte kundërshtuar nga shumë qytetarë dhe artistë. Edhe pse gjatë...

Kundërshtitë ndaj Bregoviç, Rama i barazon shqiptarët me serbët: Histeri fashiste e turpshme për qytetarinë tonë, ku ndryshojnë nga ata që i hakërrehen Dua...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas kundërshtive të shumta për këngëtarin Goran Bregoviç, i cili këndoi mbrëmjen e djeshme në “Festën e Birrës” në...

Kapsolla në koncertin e Bregoviç, reagon Lëvizja Vetëvendosje: Nuk e kemi organizuar ne, qëndrimet tona i kemi bërë publike me banderolë

Lëvizja Vetëvendosje në Shqipëri ka reaguar në lidhje me ngjarjen që u regjistua mbrëmjen e djeshme në “Festën e Birrës”, ku performoi Goran Bregoviç. Me...

VIDEO/Hidhet GAZ LOTSJELLËS gjatë performancës së Bregoviç në “Festën e Birrës” në Korçë, qytetarët shpërndahen me shpejtësi

Gaz lotsjellës është hedhur gjatë performancës së Goran Bregoviç në “Festën e Birrës” në Korçë. Gazi është hedhur në një zonë të mbushur me spektatorë,...

Mijëra qytetarë të pranishëm në “Festën e Birrës” në Korçë, Goran Bregoviç del në skenë dhe këndon shqip “KOSOVSKA”

Mijëra qytetarë nga Shqipëria dhe jo vetëm janë të pranishëm në “Festën e Birrës” në Korçë, në edicionin e 15-të të kësaj feste. Ndërkohë në...

Goran Bregoviç do të këndojë shqip, këngëtari serb zgjedh këngën “KOSOVSKA” për të çelur koncertin në Korçë

Mbrëmjen e nesërme në “Festën e Birrës” në Korçë do të performojë këngëtari serb Goran Bregoviç, pjesëmarrja e të cilit është kundërshtuar nga shumë...

“Nuk zmbrapsemi”, denoncimi i Tifozave Kuq e Zi: Po përballemi me një represion psikologjik të jashtëzakonshëm nga policia, kërkojnë të heqim dorë nga bojkoti...

Disa ditë më parë tifogrupi i kombëtares së futbollit, “Tifozat Kuq e Zi” përmes një komunikate të publikuar në rrjetet sociale i bënë thirrje...

“Ederlezi” e Goran Bregoviç dëgjohet lirshëm në kafenetë e Prizrenit, kjo video e mbrëmjes së djeshme tregon se askush nuk u rebelua (NË KOSOVË)

"Ederlezi", kënga e famshme e Goran Bregovic dëgjohet në sfond. Në kafenenë poshtë urës, edhe pse kalon zhurma e lumit, Ederlezi dëgjohet mirë. Njerëzit aty...

Lajmet e fundit