Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

gomone me droge

Kapen 2 shqiptarë me drogë në gomone në Greqi, Policia e Shtetit përgënjeshtron lajmin: Nuk janë nisur nga Shqipëria, nuk ka lëndë narkotike (REAGIMI)

Policia e Shtetit reagoi për lajmin e qarkulluar së fundmi në mediat shqiptare dhe greke për arrestimin 2 shqiptarëve dhe1 italiani për trafik droge...

Raporti: Sasitë më të mëdha të marijuanës në Itali vijnë nga Shqipëria

“Shqipëria është vendi i origjinës së shumicës së sasive të marijuanës që kanë si destinacion tregjet italiane dhe evropiane”: pohimi vjen nga Drejtoria Qendrore...

5 orë ndjekje në det me helikopterë dhe anije, policia jep detajet e operacionit për kapjen e gomones me drogë

Një gomone është pikasur në gadishullin e Karaburunit dhe është duke u ndjekur nga ana e policisë shqiptare dhe ajo italiane. Ndërkohë policia...

DUKE NDODHUR TANI/ Detaje të ndjekjes së gomones me drogë nga Guardia di Finanza dhe policia kufitare

Që prej më shumë se 35 minutash policia kufitare shqiptare dhe Guardia di Finanzia janë duke ndjekur në det të hapur një gomone që...

Drogë drejt Italisë, policia shqiptare ndjek në det të hapur gomonen

Një gomone është pikasur në gadishullin e Karaburunit dhe është duke u ndjekur nga ana e policisë shqiptare dhe ajo italiane. Besohet se...

“Luftë” në mes të detit, ndalohet me helikopter dhe snajper gomonia me drogë nga Shqipëria

Policia greke dhe seksioni i ruajtjes së kufirit kanë përmbyllur mbrëmjen e sotme një mega-operacion antidrogë. Mësohet se është ndaluar një...

Operacion masiv antidrogë në Vlorë, 4 të arrestuar 2 në kërkim, sekuestrohet gomonia me drogë

Një gomone rreth pesë metra e gjatë është bllokuar mbrëmjen e sotme gjatë një aksioni masiv të Policisë Kufitare në bashkëpunim me Guardia di...

Lajmet e fundit