Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

gomisteri

Shpërtheu goma e kamionit dhe la të vdekur 23-vjeçarin, arrestohet pronari i gomisterisë në Durrës dhe procedohet shoferi i ambulancës, u vonua të shkonte...

Ka rënë në prangat e policisë pronari i gomisterisë, ku ka humbur jetën 23-vjeçari në Durës, pasi i shpërtheu goma e kamionit dhe e...

E rëndë në Durrës, shpërthen goma e kamionit në gomisteri, vdes mekaniku 20 vjeçar

Një djalë i ri 20 vjeç ka ndërruar jetë në Durrës, në vendin e tij të punës. Mësohet se ai ka qenë duke rregulluar...

Plas goma e makinës në gomisteri, vdes 28 vjeçari në Bathore (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 12:04 në Bathore, ku ka mbetur i vdekur një 28 vjeçar nga plasja e gomës së...

Lajmet e fundit