Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Gomar

Mendonit se fshinte stilolapsin? Më në fund zgjidhet misteri, ja për çfarë shërben në të vërtetë pjesa blu e gomës

Kur kemi qenë në shkollë të gjithë mendonim se pjesa blu e gomës shërbente për të fshirë stilolapsin, mirëpo asnjëhere nuk e arrinim këtë...

“Gomar je ti”, plas sherri mes fqinjëve në emision: Nuk kam me çfarë t’i sjell ullinjtë në shtëpi

“Shihemi në Gjyq” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan vazhdon me konfliktin disa vjeçar të dy fqinjëve, Fatbardhit dhe Krenarit. Pas apelimit të...

Rama krahason veten me Bashën: Në një garë gomerësh, unë jam ai që bën punën, Luli është gomar që fle gjumë dhe humb rrugës

Kryeministri Edi Rama nga Kruja e ka krahasuar garën e 25 prillit mes tij dhe kryedemokratit Basha me një garë gomerësh.Ai tha se ai...

Përplasen me gomarin, një i vdekur dhe një i plagosur në Ersekë

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetëri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Ersekë. Ngjarja...

Berisha “mjeshtër” i photoshop, e projekton Ramën mbi gomar dhe e shpjegon në mënyrën e tij

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në profilin e tij në “facebook” një foto të modifikuar të Edi Ramës mbi një karrocë që tërhiqet nga...

Një tjetër gomar i braktisur në rrugët e Tiranës (Foto)

Faleminderit...”, shkruan dikush që ka ndaluar dhe e ka fotografuar.

Lajmet e fundit