Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

goma dimri

Rënie gurësh dhe dëborë, ARRSH njofton shoferët: Të gjitha akset janë të hapura, tregoni kujdes dhe përdorni goma dimri

ARRSH njofton të gjithë shoferët se duhet të tregojnë kujdes gjatë qarkullimit në rrugë në këto ditë me reshje, si dhe të përdorin goma...

Lajmet e fundit