Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

golem

Shmanget tragjedia në plazhin e Golemit, pushuesit shpëtojnë nga mbytja dy vajzat e mitura

Dy vajza të mitura kanë rrezikuar mbytjen ditën e sotme në plazhin e Golemit në Durrës. Mësohet se vajzat e moshës 11 dhe 17-vjeçe janë...

Grabitet gjykatësi italian pranë Golemit, i marrin çantën me dokumente dhe para teksa rregullonte makinën

Një gjykatës italian është grabitur ditën e sotme në afërsi të Golemit, nga persona ende të paidentifikuar teksa ishte duke rregulluar gomën e makinës...

Fatbardh Kadilli publikon pamjet dhe denoncon: Plazhi i Golemit duhet të ishte me pisha, është plazh me plehra

Politikani Fatbardh Kadilli publikon disa pamje nga Golemi dhe thotë se, ky vend, nga një plazh me pisha që duhet të ishte, ëhstë kthyer...

Infrastruktura, rruga e Golemit mbetet “ferri” i trafikut, probleme dhe në Vlorë

Në çdo sezon turistik, problemet nuk mungojnë. Ndryshojnë herë pas here, por ka diçka të mbetur njëlloj prej vitesh dhe nuk gjen zgjidhje: “ferri”...

Policia me “dorë të hekurt” në Golem e Spille, lirohen mbi 30 parcela në plazh, hiqen gati 4 mijë çadra e shezlongë pa leje

Gati 4 mijë çadra dhe shezlongë pa leje janë hequr nga Policia në Golem, Spille dhe Kavajë gjatë dy ditëve të operacionit “Bregdeti ynë”....

LAJM I MIRË/ 3 vjeçari i humbur te “Shkëmbi i Kavajës” bashkohet me prindërit, u gjet nga 2 qyetatarë në zonën e plazhit në...

Një lajm i mirë vjen në mbrëmje, pasi mësohet se 3 vjeçari nga Maqedonia e Veriut që u shpall i humbur disa orë më...

E rëndë në Golem, 57 vjeçari i jep fund jetës duke u vetëvarur në pemë

Një 57 vjeçar është vetëvarur në pemë pranë shtëpisë së tij në Qerret, Golem. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në Golem, ku shtetasi...

FOTO/ Rama dhe Haradinaj bëjnë paqe, së bashku me Isa Mustafën dhe politikanë të tjerë ia shtrojnë me verë në Golem

Kryeministri Edi Rama, ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj dhe ish-kreu i LDK-së, Isa Mustafa, janë mbledhur mbrëmjen e sotme së bashku në Golem për...

Aksident i katërfishtë pranë Golemit, Audi super luksoz bëhet “copë”, bllokohet trafiku në Kavajë-Rrogozhinë (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Rrogozhinë-Lushnjë, pranë Golemit. Katër makina janë përplasur me njëra-tjetrën, teksa ende nuk dihet nëse ka...

“Vetëm Partia Socialiste di të bëjë qytete”, Veliaj në Golem: Çdo votë ka fuqi të transformojë

Drejtuesi politik i PS-së për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, ishte në Golem të Kavajës, ku deklaroi se vetëm Partia Socialiste mund t’i transformojë...

Lajmet e fundit