Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

TAG

Gold AG

Gold Ag kthehet pas në kohë dhe përjeton vuajtjet e luftës: Erdhën na morën dhe mendova se do na vrisnin

Reperi Gold AG është një ndër më të suksesshmit e skenës muzikore shqiptare dhe këtë e ka vërtetuar gjithmonë me hitet e shumta që...

“Na lodhët”, revoltohet Gold Ag: Tani që vjen Ramazani virusi egërsohet

Qeveria e Kosovës duke marrë parasysh rritjen e numrit të rasteve së të infektuarve me Covid ka vendosur që të ashpërojë masat, në të...

‘Ku ka më mirë se të të komandojë gruaja’, reperi sqaron deklaratën për bashkëshorten: Kisha frikë se mos…

Reperi Gold AG pak muaj më parë tha se nuk lejoi që bashkëshortja të punonte në periudhën e shtatzanisë. Deklaratë kjo...

Erdhi në jetë më 28 nëntor, nusja e Gold Ag zbulon tortën kuqezi për të birin dhe emrin e veçantë; me siguri ia ka...

Djali i Arjan Agushit dhe Ermira Shkodrës erdhi në jetë më 28 nëntor të këtij viti, e ata e kanë pagëzuar atë me emrin...

E keni parë vetëm të veshur si nuse, por gruaja e ‘Gold AG’ qenka një yll i vërtetë (FOTO)

Këngëtari kosovar Arian Agushi vetëm pak kohë më parë kurorëzoi dashurinë në martesë me Ermira Shkodrën. Fotot nga dasma dolën shumë...

‘E kam amanet nga Zoti’, Gold Ag poston foton e ëmbël dhe zbulon identitetin e bashkëshortes misterioze

Këngëtari i njohur kosovar Arian Agushi ka pak kohë që ka zyrtarizuar lidhjen e tij të dashurisë, me një vajzë shumë simpatike. Ai e...

Shoqërohet në polici reperi Gold AG, zbulohet arsyeja

Reperi Gold AG, (Arian Agushi) është shoqëruar ditën e sotme në polici, për shkak të këngës së tij të fundit, me motive patriotike. Bëhet...

I dha fund beqarisë, këngëtari shqiptar flet për herë të parë për vajzën që i ‘rrëmbeu’ zemrën: Ja pse nuk ia tregoj identitetin dhe...

Disa ditë më parë reperi Arian Agushi-Gold AG ka kurorëzuar dashurinë me martesë.  Ndonëse ka qenë i rezervuar lidhur me partneren...

Martesë në kohë koronavirusi, Gold AG i jep fund beqarisë, dalin fotot nga momenti i kurorëzimit

Disa javë më parë u fejua, ndërsa dje reperi Arian Agushi-Gold AG ka kurorëzuar dashurinë me martesë. Këtë e ka bërë...

Reperi shqiptar rrëfehet si kurrë më parë: Dua të bëhem sa më shpejt baba

Reperi Arian Agushi, i njohur ndryshe si Gold AG është munduar gjithmonë ta mbajë larg mediave jetën private. Por së fundmi...


Lajmet e fundit