Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Gold AG

“Varje në mes të Tiranës kriminelit”, Gold Ag reagon i revoltuar për vrasjen makabre në Fier

Vrasja makabre e 8-vjeçarit mbrëmjen e djeshme në Fier ka tronditur të gjithë shqiptarët anë e mbanë. Ky krim ka irrituar edhe figura publike, të...

Dhunuan 18-vjeçaren për vdekje, Gold Ag reagon i trondit pas ngjarjes së rëndë në Ferizaj: Qef të kesh vajzë edhe zor ta ruash, del...

Një ngjarje e rëndë tronditi ditën e djeshme qytetin e Ferizajt në Kosovë, pasi një 18-vjeçare u dhunua për vdekje dhe u braktis në...

Ndërron jetë në moshën 33-vjeçare këngëtari i njohur shqiptar

Ka ndërruar jetë këngëtari dhe autori i shumë këngëve në moshën 33-vjeçare Ylber Aliu. Lajmin e trishtë e kanë bërë me dije figurat publike me...

Gold Ag dërgon djalin te varri i babait: Gjysh ka ardhur të të shohë nipi

Gold Ag është një ndër artistët më të ndjekur dhe më të komentuar në showbizzin shqiptar. Reperi është mjaft aktiv në rrjetet e tij...

Gold Ag kthehet pas në kohë dhe përjeton vuajtjet e luftës: Erdhën na morën dhe mendova se do na vrisnin

Reperi Gold AG është një ndër më të suksesshmit e skenës muzikore shqiptare dhe këtë e ka vërtetuar gjithmonë me hitet e shumta që...

“Na lodhët”, revoltohet Gold Ag: Tani që vjen Ramazani virusi egërsohet

Qeveria e Kosovës duke marrë parasysh rritjen e numrit të rasteve së të infektuarve me Covid ka vendosur që të ashpërojë masat, në të...

‘Ku ka më mirë se të të komandojë gruaja’, reperi sqaron deklaratën për bashkëshorten: Kisha frikë se mos…

Reperi Gold AG pak muaj më parë tha se nuk lejoi që bashkëshortja të punonte në periudhën e shtatzanisë. Deklaratë kjo...

Erdhi në jetë më 28 nëntor, nusja e Gold Ag zbulon tortën kuqezi për të birin dhe emrin e veçantë; me siguri ia ka...

Djali i Arjan Agushit dhe Ermira Shkodrës erdhi në jetë më 28 nëntor të këtij viti, e ata e kanë pagëzuar atë me emrin...

E keni parë vetëm të veshur si nuse, por gruaja e ‘Gold AG’ qenka një yll i vërtetë (FOTO)

Këngëtari kosovar Arian Agushi vetëm pak kohë më parë kurorëzoi dashurinë në martesë me Ermira Shkodrën. Fotot nga dasma dolën shumë...

‘E kam amanet nga Zoti’, Gold Ag poston foton e ëmbël dhe zbulon identitetin e bashkëshortes misterioze

Këngëtari i njohur kosovar Arian Agushi ka pak kohë që ka zyrtarizuar lidhjen e tij të dashurisë, me një vajzë shumë simpatike. Ai e...

Lajmet e fundit