Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

gola

Uells – Shqipëri si një ninullë, ndeshje pa gola dhe me pak raste e kombëtares tonë

Ka përfunduar me rezultatin 0-0 ndeshja miqësore mes Uellsit dhe Shqipërisë, e luajtur në Kardif.Një ndeshje që ka dhuruar pak emocione, pasi të dy...

Lajmet e fundit