Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

gol

Katër gola në dy ndeshje/ Manaj nuk di të ndalet me Barcelonën, lushnjari befason portierin e Girona (VIDEO)

Rei Manaj vijon të jetë vendimtar për Barcelonën. Sulmuesi lushnjar shënoi sërish, këtë herë në miqësoren ndaj Gironës.24-vjeçari e nisi titullar këtë përballje, duke...

Rey Manaj super gol, Barcelona e lavdëron në rrjete sociale (VIDEO)

Vijon paraqitja pozitive e futbollistëve shqiptarë në miqësoret para sezonale. Rey Manaj ka gjetur rrugën e rrjetës në miqësoren që Barcelona luan ndaj Gimnastic....

Veliaj: Përgëzime kampionëve të Tironës për lojën e shkëlqyer e fitoren mëse të merituar

Pak minuta pas përfundimit të ndeshjes FK Tirana – Dimano Tbilisi, kreytari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka uruar ekipin kryeqytetas për fitoren...

Kroacia hap sërish garën, por vjen e papritura

Kroacia i është përgjigjur menjëherë golit të parë të Francës duke shënuar me Perisiç në minutën e 29. Por nuk ka...

VIDEO/ Ka GOOL në MADRID, JUVENTUSI shënon të tretin dhe ‘shtang’ stadiumin

Sfida e parë mes dy ekipeve ka përfunduar me rezultatin 3-0 për Real Madridin.

Francë – Islandë, dy gola në minutat e para të ndeshjes (Video)

............ by fantasticfootball  

Shqipëria nuk e kalon testin e dytë, humbet me Ukrainën

Kombëtarja shqiptare nuk ka arritur të kalojë një kundërshtar serioz si Ukraina, duke u mposhtur në stadiumin e Bergamos me rezultatin 3-1. ...

Fansi i Newcastle i bashkohet festimit të golit por gjërat nuk shkojnë sipas planit (Video)

Një fans i ekipit të Newcastle nuk ka mundur ta mbajë dot entuziazmin kur Mitroviç shënoi golin e barazimit ndaj Sunderland. ...

Lajmet e fundit