Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

godet me thike

TRONDITET Kamza, i biri godet me thikë nënën, dërgohet me urgjencë drejt spitalit (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kamëz ku një shtetas ka goditur me thikë nënën e tij. Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi...

Ngjarje e rëndë, 32-vjeçari qëllon me thikë policin në Fushë-Arrëz sapo mbyllet procesi i votimit (EMRAT)

Një ngjajre e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Fushë-Arrëz rreth orësh 19:00. Sapo ka mbaruar procesi i votimit një 32-vjeçar i identifikuar...

“Unë të shk**dhej racën ty”, skandaloze në Tiranë; nëna rreh barbarisht djalin dhe e godet me thikë, ish-burri e denoncon

Një rast skandaloz i dhunimit të fëmijëve nga mamaja e tyre është bërë publik mbrëmjen e sotme. Ngjarja është e rëndë dhe duhet theksuar...

Rreh gruan dhe godet me thikë vjehrrën në sy të fëmijëve, arrestohet 41-vjeçari (DETAJE)

Policia e Fierit arreston një 41-vjeçar, i cili akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes si dhe ka gërvishtur me thikë vjehrrën. ...

Lajmet e fundit