Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

goca dhe gra

“Nga babi e prisja por…”, Armina Mevlani rrëfen: Ja pse më preku fjalimi i doktor Berishës në dasmë

Të dielën u mbajt dasma e shumë përfolur e Armina Mevlanit me Shkëlzen Berishën. Gjatë fjalimit, Sali Berisha në formë shakaje i tha Arminës...

“Nuk do i fus llapën në publik”, Fatma “përplaset” me Arminën: Injorancë, çfarë halli ke ti se puth unë burrin tim?

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra”, u fol për puthjet me partnerin në public, në prani të familjaëve apo fëmijëve. Kjo temë ngjalli...

Arjola Demiri bën rrëfimin e rrallë për ish-bashkëshortin, zbulon çfarë i kërkoi pas ndarjes

Aktorja Arjola Demiri, mbrëmjen e djeshme ka folur më shumë për jetë e saj privat. Ajo rrëfeu se si u njoh me ish-partnerin e...

Përse punon kur e ke jetën të siguruar? Armina Mevlani: Punoj për ambicie personale! Burri sot është, nesër nuk është (NJOHJA ME SHKËLZENIN)

Dokumentari i Georgina Rodriguez, partneres së Cristiano Ronaldos, ka ngjallur debate të shumta në opinion publik kudo në botë, për faktin se ajo hyri...


Lajmet e fundit