Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

gledis nano

“Tolerancë zero”, Gledis Nano porosi Policisë së Shkodrës: Punoni që të meritoni vendin e punës! Të zbardhen ngjarjet kriminale dhe të arrestohen autorët

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Gledis Nano ditën e sotme mori pjesë në takimin e zhvilluar në Shkodër ku u analizua puna...

Analiza në Gjirokastër/ Mesazhi i Nanos për policët: Asnjë tolerim për ju nëse implikoheni në veprimtari kriminale! Jeni shërbëtorë të qytetarëve

Drejtori i Policisë së Shtetit Gledis Nano, ka marrë pjesë në analizën vjetore të punës së strukturave që operojnë në qarkun e Gjirokastrës. Ai...

Nano nga Vlora: Kanabisi, sfidë personale e imja, nuk do toleroj asnjë polic të implikuar

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, gjatë një deklarate për mediat nga qyteti i Vlorës foli për krimet e rënda dhe...

Analiza e punës së Policisë, drejtori Nano: Ka hetime të rëndësishme për vrasjet pa autorë! Rezultatet do bëhen publike

Drejtori i Policisë së Shtetit Gledis Nano, është shprehur nga Dibra se organizata që ai drejton ka bërë hetime të rëndësishme në drejtim të...

Ardian Çipa: Policia e Elbasanit ka zbuluar 93% të krimeve; Drejtori Nano: Vazhdoni goditjet, tolerancë zero

Drejtori i Policisë së Elbasanit Ardian Çipa, ka bërë sot bilancin e punës në institucionin që drejton, shkruan newsbomb.al. Ai ka thënë se gjatë...

Analiza vjetore e Policisë Berat, porosia e Gledis Nanos: Rrisni forcën goditëse ndaj krimit në të gjitha fushat!

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, bëri një analizë vjetore të punës së Policisë në Berat. Në fjalën e tij ai...

109-vjetori i krijimit të Policisë së Shtetit, Gledis Nano dorëzon stemën e gdhendur në dru familjes së dëshmorit Saimir Hoxha

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Gledis Nano, në kuadër të 109-vjetorit të krijimit të Policisë së Shtetit, në shenjë vlerësimi e kujtimi...

Gledis Nano vlerëson drejtorin për mediat në Policinë e Shtetit, Genti Mullai: Nder që sot u certifikova për përkushtimin tim ndaj qytetarëve

Policia e Shtetit feston sot 109 vjetorin e krijimit të saj. Në Tiranë, është zhvilluar një ceremoni për vlerësimin e disa drejtuesve të saj,...

Gledis Nano firmos ndryshimet e shefave te Policia Rrugore, EMRAT për lëvizjet në 5 qarqet e vendit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Gledis Nano, ka firmosur sot një sërë ndryshimesh në Sektorët e Policisë Rrugore në qarqe. Ato bëhen...

Zbardhen porositë e Gledis Nanos për drejtuesit e lartë të Policisë: Merrni masa menjëherë për parandalimin e ngjarjeve kriminale! Thelloni hetimet

Drejtori i Policisë së Shtetit Gledis Nano, ka zhvilluar sot një takim me drejtuesit e Drejtorive në 12 qarqe të vendit dhe me shefat...

Lajmet e fundit