Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

gjyshja

Dea Mishel merr letër “fshehurazi” nga gjyshja e saj? Reagojnë familjarët pas videos virale

Në “primin” e djeshëm Dea Mishel hapi kutinë e “Pandorës”, nga ku kishte një të mirë për të dhe një të keqe për banorët. Me...

E RËNDË/ 4-vjeçari përdhunohet nga i ati, gjyshja e puthte në organin gjenital

Një djalë 4-vjeçar në Greqi ka përjetuar momente tmerri nga babai i tij, i cili dyshohet se e ka përdhunuar vazhdimisht dhe madje ka...

Aktori i njohur amerikan, Danny DeVito: Gjyshja ime ishte nga Kalabria, ajo fliste GEGËRISHT

Danny DeVito, aktor dhe komedian i njohur amerikan, gjatë një interviste që ka dhënë në vendin e tij, ka treguar për origjinën shqiptare të...

Edi Rama në Jerusalem: Gjyshja ime nuk shkoi në universitet, por ishte më e mençur se gjithë shkencëtarët në Shqipëri!

Kryeministri Edi Rama ndodhet prej ditës së djeshme në Izrael ku po zhvillon një vizitë zyrtare. Në darkë të zhvilluar në Jerusalem, ai ka...

“Jam e lumtur që të kam patur në jetë”, Ajola Xoxa me dedikim të ndjerë për ditëlindjen e gjyshes: Uroj të ketë ende vite...

Ajola Xoxa, bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj ka bërë një dedikim për gjyshën e saj, balerinë e njohur Ganimet Vendresha, në 88...

“Tani prehet në paqe, nuk do qajë më”, ish-deputetja e LSI-së humb njeriun e shtrenjtë: Pushofsh e qetë o shpirt

Ish deputetja e LSI-së Silva Caka ka humbur njeriun e saj të shtrenjtë, gjyshen. Është vetë Caka e cila përmes një postimi në rrjetet socialem...

Ndërruan jetë dje në aksident, gjyshja përcjell vajzën dhe mbesat në banesën e fundit: O lulet e nënës çfarë më bëtë (Patosi i jep...

Familjarët, të afërm dhe miq të familjes Gushi i kanë dhënë sot lamtumirën e fundit Eduartit, Silvanës, Anastasia dhe Evës; 4 anëtarëve të familjes...

Fjolla Morina humb njeriun e dashur: U prehsh në paqe, duart tona të lidhura…

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina ka humbur gjyshen. Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarja me anë të një postimi në rrjetet sociale. Ajo...

Denoncimi i PAZAKONTË: Gjyshja mori shtëpinë e rindërtuar nga tërmeti dhe la 5 nipërit në rrugë

Një 26-vjeçar nga Thumana ka denoncuar gjyshen e tij, se u ka marrë shtëpinë e tyre, e cila po rindërtohet aps tërmetit të 26...

Rita Ora në ‘zi’, ndahet nga jeta njeriu i shtrenjtë i familjes

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është zgjuar mëngjesin e sotëm me një lajm aspak të mirë, pasi ka marrë vesh se gjyshja e...

Lajmet e fundit