Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

gjyqtarja e krujes

Liroi të dënuarit përjetë, Apeli i GJKKO lë në burg ish-gjyqtaren e Krujës Enkelejda Hoxha

Apeli i Gjykatës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka lënë në fuqi masën “arrest me burg” për ish-gjyqtaren e Krujës, Enkelejda...

U arrestua bashkë me ish-gjyqtaren e Krujës që lironte “të fortët”, GJKKO ndryshon masën e sigurisë për mjekun e prangosur

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ndryshon masën e sigurisë për mjekun e arrestuar Shkëlqim Korbi. Ky i fundit u arrestua...

Lajmet e fundit