Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

gjyqtarja e Elbasanit

“Bëj ndonjë foto ose video, por kurrë gjatë punës”, vendimi i KLGJ për Enkeleda Kapedanin, gjyqtarja që bënte sfilatë në zyrë thotë se është...

Këshilli i Lartë Gjyqësor zbardh vendimin për gjyqtaren e Elbasanti Enkeleda Kapedani, videot e së cilës u bënë virale në rrjetet sociale, pasi bënte...

Zëri i dridhet nga të qarat, gjyqtarja e Elbasanit para KLGJ: Pse po goditem unë, kujt i kam shkelur në kallo?! Kjo që më...

Gjyqtarja e Elbasanit Enkeleda Kapedani, ka dalë sot para Këshillit të Lartë Gjyqësor ku do të vendoset për pezullimin ose jo të saj nga...

Paradë mode në korridoret dhe zyrën e Gjykatës, Enkeleda Kapedani “zbulon” kush ia ka publikuar videot skandaloze në “Tik Tok”: Mund t’i kenë hedhur…

Gjyqtarja e Elbasanit Enkeleda Kapedani, pritet që ditën e hënë, më 7 qershor të dalë para Këshillit të Lartë të Drejtësisë për t’u njohur...

“Paradë mode” në Gjykatë dhe video skandaloze në “Tik Tok”, të hënën mbahet seanca për gjyqtaren Enkeleda Kapedani, çfarë pritet të ndodhë?

Ditën e hënë është caktuar seanca gjyqësore për gjyqtaren në detyrë të Elbasanit, Enkeleda Kapedani. Kapedani është në hetim për "shkelje të etikës" dhe "shpërdorim...

Gjyqtarja e Elbasanit 3 orë në pyetje për videot në “Tik Tok”, Enkeleda Kapedani “nuk nxjerr zë” kur ILD-ja e pyet për regjistrimet brenda...

Enkeleda Kapedani, kryetare e Gjykatës së Elbasanit është marrë për 3 orë në pyetje në Inspektoriatin e Lartë të Drejtësisë, shkruan newsbomb.al. Seanca për...

KLGJ-ja fut në rend dite gjyqtaren e “Tik Tokut”, caktohet relatori, Inspektoriati kërkoi shkarkim nga detyra

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka futur në rend dite çështjen e gjyqtares së Elbasanit Enkeleda Kapedani, e cila u bë virale në rrjete sociale...

Denoncimi i gazetarit: Anëtarët e Këshillit të Lartë Gjyqësor i bënin “like” videove të gjyqtares së “mafias”: Si do ta hetojnë tani?!

Gazetari Flamur Vezaj shkruan për videot e kryegjyqtares së Elbasanit Enkeleda Kapedani, të cilat u bënë virale në rrjetet sociale pasi ajo pozonte në...

“Mafia, mafia, rrethi im o mafia”, reperi shqiptar reagon për këngën e tij në videot e gjyqtares së Elbasanit

Kryetarja e Gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani, u vu në qendër të mediave për shkak të videove të postuar në “TikTok”, teksa i kishte...

U bë gjyqtare me dekretin e Bujar Nishanit, Enkeleda Kapedani pret të futet në vetting: PASURIA iu “zvogëlua” ndërsa në detyrë vetëm rritej

Kryetarja e Gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani, ka zënë faqet e para të të gjitha mediave. Videot e saj në Tik Tok duke bërë...

Çudira Elbasani, gjyqtarja Enkeleda Kapedani mohon VIDEOT duke bërë paradë në zyrë: Nuk jam unë! Pamjet janë të inskenuara

Kryetarja e Gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani, magjistratja që shfaqet në rrjetin social Tik Tok duke bërë paradë në zyrë, me lëvizje s*ksi dhe...

Lajmet e fundit