Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

gjyqtari i tiranes

U shkarkua nga vettingu, gjyqtari i Tiranës Kreshnik Omari nuk justifikonte pasurinë, dyshohet se ua kaloi prindërve për ta fshehur

Gjyqtari i Tiranës, Kreshnik Omari u shkarkua nga detyra më 6 korrik, pasi Komisioni i Pavarur i Kualifikimit gjeti mungesa të mëdha financiare për...

KPK e shkarkoi se nuk justifikoi 2.6 milionë lekë, KPA përjashton përfundimisht  gjyqtarin e Tiranës, Ilir Mustafaj

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka lënë në fuqi vendimin pë shkarkimin e gjyqtarit të Tiranës, Ilir Mustafaj. Komisioni i Pavarur i Kualifikimit më herët...

Dy dekada e gjysmë në Gjykatën e Tiranës, vettingu shkarkon nga detyra dhe i ndërpret karrierën gjyqtarit Kreshnik Omari

Nga mëngjesi i së martës, gjyqtari i Gjykatës së Tiranës, Kreshnik Omari nuk do t’i ushtrojë më funksionet e tij si magjistrat. Trupa gjykuese e...

Gjyqtari i Tiranës del sot në vetting, si ka ndryshuar pasuria e Kreshnik Omarit në vite

Gjyqtari i Gjykatës së Tiranës, Kreshnik Omari do të përballet të mërkurën më 23 qershor me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Procesi i tij...

Gjyqtari i Tiranës del sot në vetting, si ka ndryshuar pasuria në vite e Gerd Hoxhës

Gjyqtari Gerd Hoxha i Gjykatës së Tiranës do të përballet sot më 1 qershor me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Trupa gjykuese që po...

Lajmet e fundit