Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

gjykata

Tritoli te farmacia e babait të Tahirit, Gjykata liron Emirjon Gjutën

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur të lirojë Emirjon Gjutën, i akuzar si bashkëpunëtor në ngjarjen e ndodhur më 10 shkurt të 2015,...

“21 Janari”, flet kreu i Gjykatës së Lartë, Zaganjori: Do trajtohet shumë shpejt

Kreu i Gjykatës së Lartë, Xhezair Zaganjori, ka folur sot rreth një prej çështjeve më të diskutuara që pret trajtim nga Gjykata, Dosja e...

Kallëzohen penalisht 14 gjyqtarë dhe 2 prokurorë për pasuritë e dyshimta deri në 3 milionë euro

14 gjyqtarë dhe 2 prokurorë do të përgjigjen në prokurori për pasuritë e dyshimtë pas denoncimit të Inspektoriatit të Lartë të Deklarimit dhe Kontrollit...

Tentoi të vriste policët, Gjykata dënon me 35 vite burg “të fortin e Sarandës”

“I forti Sarandës” i cili tentoi të vrasë efektivët e policisë gjatë operacionit për arrestimin e tij në Ksamil, dënohet me 35 vite. ...

Aneta Rama, nëna e kryeministrit në gjyq me kushërinjtë për apartamentin

Mamaja e kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama ka paditur disa kushërinj të saj, për një apartament në Tiranë. Në çështjen civile Nr....

Lajmet e fundit