Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

gjykata kruje

Vrau dhe groposi Kejsi Hysajn pas konflikteve për paratë me fajde, gjykata dënon me 30 vite burg autorin

Gjykata e Krujës ka dënuar me 30 vite burg Agron Tufën, autori kryesor i ekzekutimit dhe groposjes në një parcelë me hashash të Kejsi...

Operacioni ANTI-DROGË në Krujë, jepet masa e sigurisë për 13 të arrestuarit: 6 lihen në burg dhe 5 në shtëpi (EMRAT)

Gjykata e Krujës ka caktuar ditën e sotme masën e sigurisë për 13 persona, të cilët u arrestuan pak ditë më parë gjatë një...

Lajmet e fundit