Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

gjykata e tiranes

Tentoi të shtypte me makinë dy persona, Gjykata e Tiranës jep masën për Taulant Mekollarin

Gjykata e Tiranës ka cakatuar masën "arrest me burg" për Taulant Mekollarin, i cili pak ditë më parë pas një konflikti me një person...

Gjykata e Tiranës pranon kërkesën e Prokurorisë, jepet masa “arrest me burg” për 2 kontrollorët, dhe “arrest shtëpie” për Flora Ndrecën

Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e sigurisë për tre kontrollorët e ‘AlbControl”. Bëhet me dije se Gjykata e Tiraës ka vendosur masën “arrest...

Gjykata e Tiranës e SPAK kthehen në vatër infektimi, të paktën 15 gjyqtarë dhe prokurorë të prekur me Covid-19

Gjykata e Tiranës dhe SPAK janë vatrat e reja të infektimit me Covid-19.    Të paktën 15 gjyqtarë dhe prokurorë rezultojnë...

9 punonjës infektohen me Covid-19! Mbyllet Gjykata e Tiranës, nga nesër shqyrtohen vetëm çështjet urgjente

Virusi Covid-19 është futur edhe në Gjykatën e Tiranës. Sipas informacioneve, 9 punonjës të këtij institucioni kanë rezultuar pozitiv me koronavirus....

Ndodh në Shqipëri/ Gjykata dënon me burg 55 vjeçarin se nuk i vendosi maskë qenit, por gjobë për nënën që braktisi foshnjen e porsalindur

Shqipëria është vendi i çudirave, dhe kjo përforcohet më shumë kur shikon edhe disa nga vendimet që japin Gjykatat tona. Shpeshherë...

Përdhunuan 15-vjeçaren, Gjykata e Tiranës dënon me 20 vite burg dy autorët (EMRAT)

Gjykata e Tiranës ka dënuan me 20 vite burg dy përdhunuesit e një vajze të mitur. Gjykata i ka dhënë 10...

PD e kallëzoi, Rama e shkarkoi, ish-avokatja e Shtetit emërohet gjyqtare në Gykatën e Tiranës

Këshilli i Lartë Gjyqësor emëron gjyqtare në Tiranë, ish-avokaten e Shtetit, Alma Hiçka. Vendimi është marrë një ditë më parë në...

Përfituan miliona euro nga mashtrimet, Gjykata e Tiranës merr vendim për punonjësit e arrestuar të Fondacionit ‘Besa’

LEXO: BANDA E VAJZAVE TË FONDACIONIT BESA, SI MASHTRUAN ME KREDITË, PËRFITUAN 3.7 MILION EURO

Pranohet kërkesa e Ramës, Gjykata e Tiranës i jep mandatin kryebashkiakut të Vorës

Gjykata e Tiranës i jep mandatin kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmakut. Gjyqtarja Fida Osmani ka pranuar kërkesën e kryeministrit Edi Rama...

Gjykata e Tiranës miraton mandatin, rikonfirmon Veliajn për kryeqytetin

Gjykata e Tiranës miraton mandatin e kryebashkiakut Erion Veliaj. Mësohet se Gjykata ka konfirmuar për një mandat të dytë Veliajn. Kujtojmë...

Lajmet e fundit