Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

TAG

gjykata e tiranes

U arrestua me bujë, Gjykata e Tiranës liron nga qelia sanitaren “8 milionëshe” Tire Alldervishi

Gjykata e Tiranës liron nga qelia Tire Alldervishin, sanitaren “8 milionëshe” të spitalit “Shefqet Ndroqi”, e cila u dënua për korrupsion pasi merrte para...

Shkëlzen Berisha padit për shpifje Taulant Ballën, kërkon dëmshpërblim 3 milionë euro

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha padit për shpifje Sektretarin e Përgjithshëm të PS Taulant Balla, dhe kërkon 3 milion euro dëmshpërblim. Berisha...

FOTO: I strukur mes dy policëve dhe me kokën ulur, Mexhit Picari del para togave të zeza, Prokuroria kërkon burg për vjehrrin që vrau...

Mexhit Picari, autor i vrasjes së dhëndrit të tij Kudret Saliaj ka dalë sot para togave të zeza të Tiranës bashkë me vajzën e...

PAMJE TË RËNDA! Tjetër VIDEO nga vrasja te Gjykata e Tiranës: Gruaja e tmerruar, ish-prokurori Cama qëndron në këmbë me plumb në gjoks

Kudret Saliaj mbeti i vdekur mesditën e djeshme në kryeqytet, te një lokal pranë Gjykatës së Tiranës, shkruan newsbomb.al. Ai pritej të futej në...

“Do ta sjell gocën copa-copa”; Si Mexhit Picari ekzekutoi dhëndrrin që ndau vajzën nga tre fëmijët dhe e çuan në arrestim në polici (HISTORIA...

Kronikë e një vdekjeje të paralajmëruar. Kështu mund të përkufizohet gjithë ngjarja e ndodhur sot në një lokal afër ambienteve të Gjykatës së Tiranës,...

Plagosja e ish-prokurorit Cama te Gjykata, burimet: Është një person i vrarë, ish-vjehrri ka qëlluar dhëndrrin

Një person ka mbetur i vdekur te Gjykata e Tiranës pak minuta më parë, ndërsa i palgosur ka mbetur ish-prokurori Adriatik Cama, shkruan newsbomb.al....

Të shtënat me armë te Gjykata e Tiranës, qëllohet për vdekje një person, plagoset dhe ish-prokurori Adriatik Cama (PAMJE NGA VENDNGJARJA)

Të shtëna me armë zjarri raportohen në këto momente në Tiranë, shkruan newsbomb.al. Paraprakisht, bëhet me dije se të shtënat kanë ndodhur pranë Gjykatës së...

Tentoi të shtypte me makinë dy persona, Gjykata e Tiranës jep masën për Taulant Mekollarin

Gjykata e Tiranës ka cakatuar masën "arrest me burg" për Taulant Mekollarin, i cili pak ditë më parë pas një konflikti me një person...

Gjykata e Tiranës pranon kërkesën e Prokurorisë, jepet masa “arrest me burg” për 2 kontrollorët, dhe “arrest shtëpie” për Flora Ndrecën

Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e sigurisë për tre kontrollorët e ‘AlbControl”. Bëhet me dije se Gjykata e Tiraës ka vendosur masën “arrest...

Gjykata e Tiranës e SPAK kthehen në vatër infektimi, të paktën 15 gjyqtarë dhe prokurorë të prekur me Covid-19

Gjykata e Tiranës dhe SPAK janë vatrat e reja të infektimit me Covid-19.    Të paktën 15 gjyqtarë dhe prokurorë rezultojnë...

Lajmet e fundit