Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Gjykata e Krujes

SPAK mbyll hetimet për ish-gjyqtaren Enkeleida Hoxha, 9 të hetuarve të Krujës iu komunikohen sot akuzat nga Prokuroria Speciale

Prokuroria Speciale ka mbyllur hetimet për ish-gjyqtaren Enkeleida Hoxha dhe 8 të hetuarit e tjerë për llogari të kësaj dosje, dhe pritet që sot...

Operacioni ANTI-DROGË në Krujë, jepet masa e sigurisë për tre të arrestuarit e fundit (EMRAT)

Gjykata e Krujës ka vendosur masën e sigurisë për tre të pandehurit e operacionit anti-drogë të quajtur “Agimi” që u zhvillua në Nikël të...

Mbyllet Gjykata e Krujës, infektohet me koronavirus kancelari i institucionit

Gjykata e rrethit gjyqësor të Krujës është mbyllur për shkak të infektimit me koronavirus të një gjyqtari në këtë institucion.  Sipas...

Çështja ‘Xhisiela’, Gjykata jep VENDIMIN për Rexhep Rrajën

Gjykata e Krujës ka dënuar me një vit shërbim prove Rexhep Rrajën, djalin e deputetit socialist Rrahman Rraja. Vendimin për Rrajën,...

Rexhep Rraja kërkon LIRINË në Gjykatën e Krujës

Rexhep Rraja, djali i deputetit të PS Rrahman Rraja kërkon revokimin e masës së sigurisë “arrest me burg” në Gjykatën e Krujës. ...

Grabitja në Rinas, gjykata lë në burg drejtuesin e teknik të aeroportit

Gjykata e Krujës e ka vlerësuar si të ligjshëm arrestimin e drejtuesit teknik të aeroportit “Nënë Tereza”, Vangjel Nikollën. Për këtë arsye, gjykata ka...

Lajmet e fundit