Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

gjykata e krimeve te renda

Anëtar i grupit ‘Bajri’, ndryshon masa për Emrah Plakun

Gjykata e Krimeve të Rënda ka ndryshuar masën për Emrah Plakun. Gjykata e Krimeve të Rënda ka urdhëruar që Plaku të mos...

Lirimi i të superkërkuarit Naser Gashi, seancë për vlerësim mase për tre të arrestuarit dhe shefin e komisariatit

Është zhvilluar seanca në Gjykatën e Krimeve të Rënda për vlerësimin e masës së sigurisë për të arrestuarit në komisariatin e Kukësit, pasi lejuan...

SHULLAZI/ Shtyhet seanca në 23 tetor! Në sallë edhe përfaqësues të Ambasadës Amerikane

Shtyhet seanca për Shullazin. Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur që seanca të shtyhet më 23 tetor pasi avokatët nuk kishin përgatitur mbrojtjen....

Sot pretenca për Shullazin, policia ‘blindon’ Gjykatën e Krimeve të Rënda

Sot pritet të jepet pretenca për Emilajno Shullazin dhe grupin e tij. Seanca është parashikuar të zhvillohet në orën 09:00 në Gjykatën e Krimeve...

Gjykata shpalli moskompetencën, reagon për herë të parë Balla: Vijon në godinën 10 metra më larg, mos u fshih Lulzim!

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka reaguar në lidhje me shpalljen e moskompetencës nga Gjykata e Krimeve të Rënda për paditë...

Panik te Gjykata e Krimeve të Rënda, gruaja kërcënoi të hidhet nga kati i 4-t i pallatit

Policia e Tiranës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë para pak minutash . Një grua kërcënoi të vetëhidhet nga...

Iu bllokua pasaporta, Saimir Tahiri paraqitet i qetë te Gjykata e Krimeve të Rënda, ja kush e shoqëron (FOTO)

I qetë dhe i shoqëruar nga avokati i tij, Maksim Haxhia është paraqitur para pak minutash ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri në gjykatën e...

Ndalimi i Saimir Tahirit për të dalë jashtë vendit, zbardhet vendimi i Gjykatës së Krimeve të Rënda

Ditën e sotme Gjykata e Krimeve të Rënda ka shpallur vendimin për bllokimin e pasaportës së ish-ministrit të Brendshëm, Samir Tahiri. Pas këtij...

Çështja Shullazi, shtyhet seanca tek Krimet e Rënda, mungonin dëshmitarët

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur sot të shtyjë seancën ndaj Emiliano Shullazit. Shkak për këtë vendim është bërë mosparaqitja...

Gjykata e Krimeve të Rënda jep dënimin për të anëtarin e bandës së Ilir Kupës që u arratis nga burgu në Greqi (EMRI)

Gjykata e Kriemve të Rënda ka zbardhur ditën e sotme vendimin për të shumëkërkuarin Klement Çela. Gjykata ka vendosur që ta dënojë Çelën...

Lajmet e fundit