Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

gjykata e fierit

Bledi Çuçi akuzoi hapur gjyqtarin, reagon Gjykata e Fierit: Pirro Sota caktoi masën e sigurisë të kërkuar nga prokurori, nuk mund ta dënojë më...

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi në një deklaratë për media ditën e sotme, akuzoi hapur disa prokurorë dhe gjyqtarë për lehtësim të msave për...

Kaloi me kamion dhe shembi urën e Darzezës, Gjykata e Fierit jep masën për 52-vjeçarin (EMRI)

Gjykata e Fierit ditën e sotme ka dhënë masën për Luftar Panahori, shoferi i kamionit që shembi urën e Darzezës dhe ra në lumë. Gjykata...

Babai i vrau nënën dhe tezen, Gjykata e Fierit shtyn seancën për kujdestarinë e fëmijëve

Gjykata e Fierit shtyrë për në datën 25 shkurt seancën për caktimin e kujdestarisë së dy fëmijëve të mitur të çiftit Gazment Musta dhe...

Lajmet e fundit