Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

gjykata e elbasanit

Gjykata e Elbasanit pranon kërkesën, shtyn afatin e paraburgimit për rusen e arrestuar për spiunazh

Gjykata e Elbasanit ka pranuar kërkesën e Prokurorisë për shtyrjen e afatit të paraburgimit për shtetasen ruse Svetlana Timofeeva, e cila akuzohet për spiunazh....

Rrezikon 40,564 vite burg, Özer thirrje nga Gjykata e Elbasanit: Mos më ekstradoni në Turqi! Më rrezikohet jeta

Faruk Fatih Özer, bosi i kriptomonedhave turke që prej një viti ishte në kërkim ndërkombëtar, është arrestuar tre ditë më parë në Palasë nga...

Togat e zeza të Elbasanit lënë në burg Horgito Peqinin dhe shokun e tij, të përfshirë në vrasjen e Madrit Ulqinakut

Horgito Peqini dhe Klaudjan Sallufi do të qëndrojnë në burg. Kështu ka vendosur sot Gjykata e Elbasanit, për dy personat e përfshirë në vrasjen...

Gjykata “çon në shtëpi” numëruesit e votave në Elbasan, Prokuroria i donte në burg dhe paralajmëron rekurs

Gjykata e Elbasanit ka dhënë sot masat paraprake të sigurisë për numëruesit e votave të zgjedhjeve të 25 prillit. Me kërkesë të Prokurorisë, Erald...

Gjykata e Elbasanit lë në “Arrest shtëpie” dy ish-zv.drejtorët e Policisë, Albert Nushi dhe Nikollaq Palla

Dy ish-zv.drejtorët e Policisë së Elbasanit, Alber Nushi dhe Nikollaq Palla do të hetohen "në shtëpi". Gjykata ka lënë në fuqi masën e sigurisë...

Mjekuan Nuredin Dumanin në banesë, Gjykata e Elbasanit jep masën e sigurisë për 2 mjekë dhe 1 infermier

Gjykata e Elbasanit ka dhënë masën e sigurisë për mjekët që mjekuan në banesë Nuredin Dumanin, i cili u plagos gjatë përplasjes me armë...

Gjykata lë në burg shokun e Nuredin Dumanit, lirohet e dashura, 20-vjeçarja: Nuk e dija kush ishte, më tha emër tjetër

Gjykata e Elbasanit ka caktuar sot masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për shtetasen  nga Kosova Mirjetë Hajdini, 20 vjeçe, e cila njihet si e...

Vranë shokun në lokal, dënohen me 18 vite burg Sokol Sanxhaktari dhe Ardiano Hajdari

Gjykata e Elbasanit ka dënuar me 18 vite burg Sokol Sanxhaktarin dhe Ardiano Hajdarin, të akuzuar për vrasjen e shokut të tyure Florian Lamçja...

Paradë mode në korridoret dhe zyrën e Gjykatës, ILD pranon kërkesën e Enkeleda Kapedani, e pezullon nga detyra por do i japë pagë minimale...

Inspektori i Lartë i Drejtësisë (ILD) ka pranuar kërkesën e gjyqtares së Elbasanit Enkeleda Kapedani për arritjen e një marrëveshjeje, ku pranonte shkeljen disiplinore...

Pjesë e grupit që vrau ish-policin e Antidrogës në Elbasan, Gjykata lë në burg Florind Shabanin e ekstraduar nga Gjermania

Togat e zeza të Elbasanit kanë lënë në burg Florind Shabanin, 40 vjeçarin e akuzuar nga drejtësia shqiptare si pjesë e grupit që ekzekutoi...

Lajmet e fundit