Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
40 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

gjykata e durresit

U kapën me 60 tonë naftë kontrabandë në Durrës, jepet masa e sigurisë për ekuipazhin shqiptar (EMRAT)

Gjykata e Durrësit ka lënë në burg dy prej të arrestuarve për operacionin e kontrabandës së naftës. Mësohet se Gjykata ka dhënë masën "arrest me...

Gjyqtarja e Durrësit i shpëton sitës së vettingut, Nurjeta Pogaçe rikonfirmohet në detyrë

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka bërë me dije vendimin për konfirmimin në detyrë të gjyqtares së Gjykatës së Durrësit Nurjeta Pogaçe. Pogaçe (Tafa) u...

Gjykata e Durrësit jep masat e sigurisë për 14 të arrestuarit, dy vëllezërve Beqiraj u komunikohet “burgu” më vete

Gjykata e Durrësit ka dhënë sot masat e sigurisë për 14 personat e arrestuar tre ditë më parë, në kuadër të një operacioni të...

Gjykata e Durrësit vendos: Liri e plotë për Ballist Morinën

Ballist Morina është në liri të plotë dhe nuk ka asnjë çështje të ngritur nga gjykatat shqiptare ndaj tij. Gjykata e Apelit në Durrës...

Kontejneri me banane dyshohet se transportonte drogë, Gjykata merr vendimin për 20 të arrestuarit, lirohen 11 prej tyre

20 punonjësit e Portit të Durrësit, të cilët u arrestuan ditën e dielë në lidhje me kontejnerin me banane që u gjet i hapur...

“Më jep 7 mijë euro, ose të hodha prangat, të kërkon Italia”, lihet në burg polici i njësisë Speciale në Elbasan, shantazhoi qytetarin

Gjykata e Apelit Durrës ka vendosur të lërë në fuqi masën e sigurisë “arrest në burg” për oficerin e njësisë Speciale në Elbasan Sokol...

Gjykata lë në burg biznesmenin Ali Agolli: Krijoi shoqëri fiktive për të mos paguar tatimet, 6 milionë euro dëm shtetit

Gjykata e Durrësit ka dhënë sot masat e sigurisë për personat e arrestuar dy ditë më parë, mes tyre dhe biznesmeni i njohur Ali...

Lejuan furgonin me ilaçe kontrabandë të futet në Durrës, gjykata liron dy doganierët, shpëtojnë nga prangat shoferi dhe kosovari (EMRAT)

Gjykata e Durrësit ka dhënë sot masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për dy doganierët të cilët u arrestuan pak ditë më parë. Artan Topuzi, 58...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar për drogë, por punonte si doganier, Gjykata e Durrësit merr vendimin për Julian Mandijën

Gjykata e Durrësit ka vendosur masën “arrest me burg” për Julian Mandijën, i cili u arrestua pak ditë më parë. Mandija u arrestua pasi ishte...

Falsifikonin testet e COVID, Gjykata e Durrësit jep masat për 5 të arrestuarit

Gjykata e Durrësit ka dhënë masën e sigurisë për 5 të arrestuarit, të cilët akuzohen për falsifikim të tamponeve. Gjykata ka dhënë masën “arrest me...

Lajmet e fundit