Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
38 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

gjykata e apelit

Dosja Gërdeci/ Zëri i Amerikës: Vendimi i sotëm vetëm sa e lë të hapur shtegun. Apeli doli në favor të gjykimit të Fatmir Mediut

Në Shqipëri, Gjykata e posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar u shpreh sot në favor të gjykimit të ish ministrit të...

Gjykata e Apelit jep vendimin e formës së prerë, mjeku Petrit Vargu rikthehet në detyrë pasi u shkarkua disa muaj më parë

Gjykata e Apelit i ka dhënë të drejtë mjekut Petrit Vargu dhe ka marrë vendimin e formës së prerë për rikthimin e tij në...

Avokati habitet: Ne jemi ende në sallë, si është dhënë vendimi për Maksim Sotën? Gazetarja publikon njoftimin (FAKTI SKANDALOZ)

Gjykata e Posaçme e Apelit është duke zhvilluar seancën e radhës, pas ankesës së prokurorit të Vlorës Maksim Sota, i cili ka kërkuar nga...

Falsifikonin testet për COVID-19, Gjykata e Apelit merr vendimin për të arrestuarit (EMRAT)

Gjykata e Apelit ka marrë vendimin për të arrestuarit e operacionit të koduar “Tamponi” disa ditë më parë, të cilët falsifikonin testet COVID.Apeli ka...

125 vite burg për laboratorin e drogës në Has, Apeli i Posaçëm lë në fuqi vendimin e shkallës së parë, grupi i Avdylajve do...

Gjykata e Posaçme e Apelit lë në fuqi vendimin e Gjykatës së Shkallës së parë, për dënimin me 125 vite burg, për 17 të...

Apeli i Posaçëm cakton DATËN: Ja kur do mbahet seanca e parë për Adriatik Llallën, u dënua me 2 vite burg dhe iu sekuestruan...

Gjykata e Posaçme e Apelit (GJKKO) cakton datën për seancën e parë për ish-kryeprokurorin shqiptar Adriatik Llalla. Ish-kreu i akuzës do të gjykohet në...

“Qytetarët vuajnë gjyqeve nga 4 vjet”, apeli ULËRITËS i kryetares së KLGJ: Gjykata e Apelit thuajse jashtë funksionit, si zgjidhet situata

Kryetarja e Këshillit të Lartë Gjyqësor, Naureda Llagami ditën e sotme ka dalë për raportimin “online” në Kimisionin e Ligjëve të Kuvendit. Llagami ka folur...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan, Gjykata e Apelit lë në burg Arbër Paplekën, lirohen 10 të tjerët

Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi vendimin e Elbasanit për Arbër Paplekën, i cili akuzohet për vrasjen e Pjerin Xhuvanit. Apeli ka dhënë masën...

Ndryshon masa, Apeli liron nga qelia dy kontrollorët e Rinasi, vendimi për Flora Ndrecën

Gjykata e Apelit ka ndryshuar masën për tre kontrollorët e Rinasit. Bëhet me dijes se Gjykata ka ndryshuar masësn për Muhin Mezinin, Armando Fezgën dhe...

Për herë të katër, Gjykata e Apelit refuzon kërkesën e Enkelejda Hoxhës

Gjykata e Posaçme e Apelit ka refuzuar për herë të katër kërkesën e ish gjyqtares së Krujës Enkelejda Hoxha. Gjyqtarja kërkonte ndryshimin e masës nga...

Lajmet e fundit