Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
50 %
5.1kmh
0 %
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
E hënë, 30 Janar, 2023

TAG

gjume

Petrit Vasili i nxjerr VIDEON e Edi Ramës: Gjumë për kokërr të qejfit në mes të tropojanëve

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili, ka publikuar pasditen e kësaj të premteje një video të kryeministrit Edi Rama gjatë takimeve që ky...

Këto janë gabimet që bëni para gjumit

Natyrisht, të gjithë e dinë se 8 orë gjumë rekomandohen për t’i bërë të plota çdo natë, por po ashtu të gjithë e dinë...

VIDEO/ Presidentin amerikan Joe Biden e zë gjumi në Konferencën e Klimës në Skoci

Presidenti amerikan Joe Biden po akuzohet se ishte në gjumë gjatë sesionit të hapjes së Konferencës së Klimës COP26 në Gllasgou të Skocisë. Një video...

Dëshironi të bëni gjumë të qetë? Atëhere ndiqni këto këshilla

Shumë njerëz kanë probleme me fjetjen dhe gjumin cilësor. Sidoqoftë, shumë gjëra nga mjedisi mund të prishin gjumin, kurse me truqe të vogla mund...

Lulzim Basha “ia fut gjumit” në makinë, qytetari që e filmoi: U zgjua në orën 11:00 (VIDEO)

Kryedemokrati Lulzim Basha është filmuar ditën e sotme duke fjetur gjumë në makinë.Sipas qytetarit që e ka filmuar dhe ka publikuar videon, kryedemokrati është...

Ja sa orë gjumë duhet të bëni sipas shenjës së horoskopit

Në përgjithësi një e treta e ditës kalohet në gjumë. Mesatarisht një person fle 8 orë që do të thotë se nëse rron 75...

Fjeti në avion, Braçe tallet me Bashën: Gjumi i territ, boll bëre sikur…

Vetëm pak pasi në media doli fotoja e kreut të Partisë Demokratike duke fjetur në avion, zëvendës-kryeministri Erion Braçe është tallur me të. ...

Kjo teknikë e ushtrisë amerikane mund t’ju ndihmojë të flini për 2 minuta

Një teknikë e përdorur nga ushtarët amerikanë mund të ndihmojë personat që kanë probleme me pagjumësinë. Teknika është përshkruar fillimisht në...

Lajmet e fundit