Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

Gjuhe shqipe dhe letersi

34 mijë maturantë zhvillojnë sot provimin e dytë të maturës

Pas provimit të gjuhës së huaj, rreth 34 mijë maturantë ditën e sotme pritet të zhvillojnë provimin e dytë të Maturës Shtetërore, atë të...

Lajmet e fundit

Telegraf

Standard

Dita

Gazeta Shqiptare

Fjala