Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

gjovalin loka

Rrokadë dhe ndryshime në Policinë e Shtetit, EMRAT: Këta janë drejtorët e rinj që preku ristrukturimi, nga Qarqet, te Rrugorja dhe Policia Shkencore

Të gjithë drejtorët e Policisë së Shtetit në Qarqe, veç Rebani Jaupit në Tiranë dhe Fatmir Hoxhës në Gjirokastër, janë ndryshuar. Është vetë Policia...

Ristrukturimi i Policisë/ Ikën Niko Brahimaj i Shkodrës, i liruari Gjovalin Loka “merr në dorë” Elbasanin, ndryshime dhe në Kukës e Gjirokastër (EMRAT)

Gjovalin Loka, drejtori i Sigurisë Publike u bë “kurbani” i parë i ristrukturimit të Policisë së Shtetit, proces që nisi një javë më parë....

Nis ristrukturimi i Policisë së Shtetit, “kurbani i parë” është shefi i njohur i Sigurisë Publike (EMRI)

Procesi i ristrukturimit të Policisë së Shtetit duke se ka nisur. “Kurbani i parë” është shefi i njohur i Sigurisë Publike në PSH Gjovalin...

Drejtorët Veliu, Vocaj dhe Loka në fushat e Niklës, Forcat Speciale djegin hashashin e kapur në mes të fshatit (FOTO-VIDEO)

Forcat Speciale RENEA dhe FNSH janë duke zhvilluar një operacion blic në zonën e Niklës, në Fushë Krujë në këto momente. Mësohet se në...

KANABISI/ Drejtori i Sigurisë publikon shifrat: Në një muaj 29 misione fluturimi

Gjovalin Loka  Drejtor i Departamentit të Rendit dhe Sigurisë, DPPSH, në një konferencë për mediat ka bërë një bilanc të aksioneve kundër kanabisit. ...

Zëvendëson Altin Qaton, emërohet Drejtori i Rendit në Policinë e Tiranës

Lëvizje të reja në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Gjovalin Loka është emëruar drejtori i departamentit të rendit dhe sigurisë publike...

Lajmet e fundit