Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

gjovalin gjeloshaj

Dhunoi dhe kërcënoi me armë kreun e PS në Lekbibaj, prangoset Gjovalin Gjeloshaj, vëllezërit e tij shpallen në kërkim (EMRAT)

Një 62-vjeçar i identifikuar si Gjovalin Gjeloshaj është arrestuar nga policia në Lekbibaj pasi së bashku me vëllezërit e tij dhunoi dhe kërcënoi me...

Lajmet e fundit