Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

gjon muharremaj

Pas suksesit në “Eurovision”, Gjon Muharremaj vjen me koncert në Shqipëri, ja kur do të mbahet

Këngëtari me origjinë shqiptare, Gjon Muharremaj përfaqësoi Zvicrën në Eurovision, ku arriti të marrë vendin e tretë. Ai më pas erdhi në Shqipëri, ku dha...

“Nuk do jesh i arrirë në jetë”, Gjon’s Tears flet për personin që donte t’ia priste ëndrrat në mes

Gjon Muharremaj, i njohur ndryshe me emrin e artit Gjon’s Tears, ishte përfaqësuesi i Zvicrës në Eurovision 2021, ku arriti të dilte i pari...

E “kryqëzuan” për shqiponjën në “Eurovision”, Gjon ka dy fjalë për serbët: Do ta bëj gjithmonë!

Prej disa ditësh Gjon Muharremaj ndodhet në Shqipëri, dhe që prej ditës që ka zbritur në aeroport ai ka dhënë intervistat njëra pas tjetrës. Pas...

Veliaj i dhuron “Kullën e Sahatit” Gjon’s Tears, Veliaj: Histori suksesi për shqiptarët, shembull për të rinjtë që me punë arrihet gjithçka

I njohur me emrin e artit Gjon’s Tears, këngëtari me origjinë shqiptare Gjon Muharremi përfaqësoi Zvicrën në Eurovision, ku arriti të marrë vendin e...

E refuzuan në Festivalin e Këngës, Gjon Muharremaj për Alketa Vejsiun: Nuk dua të bëj skandal…

“Eurovision 2021” u “ngrit peshë” nga dy shqiptarë, Anxhela Persiteri dhe Gon Muharremaj. Ndonëse kanë kaluar disa ditë nga përfundimi i festivalit më të...

Bëri shqiponjën në “Eurovision”, Gjon Muharremaj “çmend” serbët, ja çfarë shkruajnë mediat

Shqiptari Gjon Muharremaj, i njohur me emrin e artit Gjon’s Tears, është bërë kryefjalë e mediave, pasi doli i treti në Eurovision ku përfaqësonte...

E refuzuan në Festivalin e Këngës, Alketa Vejsiu flet për Gjon Muharremajn: Ishte jashtë kohe, doja që ai të ishte pjesë…

Shqiptari Gjon Muharremaj, i njohur me emrin e artit Gjon’s Tears, është bërë kryefjalë e mediave, pasi doli i treti në Eurovision ku përfaqësonte...

Bota e vlerësoi, Shqipëria e refuzoi, ja si ja kanë mbyllur shqiptarët “derën” Gjon Muharremajt: Janë plotësuar vendet

Pasi shkëlqeu në “Eurovision” tani e thërrasin me krenari emrin e Gjon Muharremaj, djaloshi shqiptar që përfaqësoi Zvicrën dhe arriti të sigurojë vendin e...

Çfarë do thonë serbët tani? Sërish shqiponja dykrenare në “Eurovision”, Gjon Muharremaj i tregon të gjithëve rrënjët e tij

Skena e “Eurovision” këtë vit u ndez nga dy shqiptarë. Përveç, Anxhela Peristerit, një tjetër shqiptar që përfaqësoi Zvicrën, ishte Gjon Muharremaj, i cili...

Gjon Muharremaj shkëlqen në Francë, shqiptari kalon në gjysmëfinalen e ‘The Voice’ (VIDEO)

20 vjeçari shqiptar Gjon Muharremaj rrëmbeu zemrat e publikut dhe të jurisë së 'The Voice of France' që në daljen e tij të parë....

Lajmet e fundit