Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

Gjon Menga

Ekstradohen 3 të dënuar nga Belgjika dhe Italia, njëri vrau një person dhe plagosi 4 të tjerë në 2004-ën në Kurbin (EMRA-DETAJE)               

Ekstradohen nga Belgjika dhe Italia 2 të dënuar për vrasje dhe një tjetër për “Prodhim, mbajtje, shitje apo blerje të armëve të ftohta". ...


Lajmet e fundit