Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

gjobitet firma e njohur

Reklamoi dhe u shiti klientëve “veshje anti-Covid”, gjobitet me 5 milionë dollarë firma e njohur e rrobave: Na mashtroi furnizuesi…

Një firmë australiane e veshjeve është gjobitur me 2.6 milion £ (4.86 milion dollarë Australian) pasi pretendoi se veshjet e saj parandalonin përhapjen e...

Lajmet e fundit