Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

gjobe

Postoi videon duke bërë “drift” me BMW në kryqëzim, e pëson keq shoferi në Shëngjin

Policia e Lezhës ka arrestuar dhe gjobitur një person, i cili kryente manovra të rrezikshme në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Knallës”,  Shëngjin, duke...

Gjobiten turistët që bënë sërf në Venecia, “xhindoset” kryebashkiaku: Dy budallenj…

Dy turistë të cilët bënë sërf në Kanalin e Venecias, janë identifikuar dhe gjobitur nga autoritetet në qytetin italian. Sipas medieve të huaja, kryebashkiaku i...

U fut me skaf në plazhin e Ksamilit, 28 vjeçari gjobitet me 1 milion lekë dhe i bllokohet mjeti lundrues (VIDEO)

Një 28 vjeçar është gjobitur me 1 milion lekë të vjetra nga Policia Kufitare në Sarandë, pasi është futur me skaf brenda zonës së...

 ISHMT aksion nga Shkodra në Sarandë, gjobiten 5 subjekte me shumën e “kripur”

Inspektoriati Shtetëror i Mbikëqyrjes së Tregut vijon monitorimin e tregut për garantimin e të drejtave të konsumatorëve. Pas kontrolleve të ushtruara kryesisht në zinxhirët e...

Tragjedia e Himarës vë në lëvizje policinë, blutë e Vlorës me “grusht të hekur”, bllokojnë mjete lundruese dhe gjobisin pronarin

Blutë e Vlorës vijojnë kontrollet me qëllim rritjen e sigurisë në plazhe. Mësohet se gjatë ditës së djeshme janë bllokuar nga Policia Kufitare edhe...

Pa “e prishur terezinë” hodhi mbeturinat nga xhami i makinës, gjobitet shoferi në Fier (VIDEO)

Një drejtues automjeti në Fier është gjobitur me 25 mijë lekë të reja nga policia rrugore, pasi ka hedhur sende nga mjeti teksa po...

Hodhi shishen nga makina, e pëson keq shoferi në autostradën Tiranë-Durrës (Video)

Gjobë të majme ka marrë një shofer, i cili është filmuar duke shkelur kodin rrugor në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas gjobës, shoferi është kapur duke qarkulluar...

Parkoi makinën te vijat e bardha, gjobitet efektivi i Policisë në Lezhë

Një efektiv policie  është gjobitur ditën e sotme në Lezhë, pasi në rrjete sociale u publikua një foto e automjetit të tij të loguar,...

Gjobitet nga Policia moderatorja e njohur shqiptare

Prezantuesja shqiptare, Liberta Spahiu është gjobitur nga policia e Kosovës. Ajo e ka ndarë me ndjekësit dënimin që mori dhe arsyetimi ishte paksa i ‘çuditshëm’. Në...

Shoferë kujdes në autostradë! Policia paralajmëron: Pasi parakaloni zhvendosuni në të djathtë ose gjobiteni

Policia ka paralajmëruar shoferët që pasi parakalojnë në autostradë duhet të zhvendosen dhe të qarkullojnë në anën e djathtë të karrexhatës, edhe kur rruga...

Lajmet e fundit