Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

gjoba

Njoftim i rëndësishëm për shoferët! Paguani gjobat brenda 30 ditëve ose…

Shoferët që nuk paguajnë gjobat brenda 30 ditëve, do u bllokohet mjeti deri në momentin që do ta shlyejnë atë. Shefi i Sigurisë Rrugore, Skënder...

FOTO/ Postera dhe reklama nëpër shtylla, Bashkia Tiranë vendos gjoba për vandalizuesit e hapësirave të përbashkëta në kryeqytet

Agjencia e Mbrojtjes së Konsumatorit vijon të vendosë gjoba ndaj kujtdo që ndot apo zapton hapësirat e përbashkëta. Siç mund të shihni nga këto foto,...

Drift dhe xhirim gomash me “BMW X5” në mes të rrugës, video në Tik Tok “fundos” të riun, gjobitet nga Policia  

Policia e Tiranës ka gjobitur me 50 mijë lekë një shofer i cili teksa ngiste një makinë luksoze, bënte manovra të rrezikshme si xhirim...

VIDEO/ Patrulla i vihet në ndjekje Mercedesit në autostradë, me shpejtësi tej normave; Vendosen mbi 5.000 gjoba

Dhjetëra shoferë janë gjobitur nga Policia Rrugore e Tiranës për manovra të rrezikshme në rrugë, gara shpejtësie, parakalime të gabuara dhe xhama të zinj....

Policia Rrugore shton masat e sigurisë, arrestohen 14 shoferë, gjobiten qindra drejtues mjetesh për shkelje të rregullave

Policia Rrugore ka shtuar masat e sigurisë në fundjavë për shkak të fluksit të automjeteve që qarkullojnë në drejtim të kryeqytetit. Bëhet me dije se...

Bashkia mbush me gjoba bizneset dhe qytetarët që ndotin ambientin: Të vendosur të mbajmë pastër Tiranën

Agjencia e Mbrojtjes së Konsumatorit ka vepruar me vendosmëri edhe këtë fillimviti ndaj kujtdo që ndot apo zapton hapësirat e përbashkëta. Siç mund të shihni...

Me shpejtësi “skëterrë” dhe “tapë” në timon/ Arrestohen 4 shoferë në Elbasan, hiqen 26 patenta dhe vendosen 693 gjoba (VIDEO)

Policia e Elbasanit ka shtuar kontrollet për parandalimin e aksidenteve rrugore dhe ndëshkimin e drejtuesve të mjeteve që shkelin rregullat e qarkullimit rrugor. Gjatë javës...

Rrugorja e Tiranës bën “kërdinë” me gjoba 400 mijë lekëshe, shikoni AUDIN A8 “sterr të zi” që përdor Policia për të ndjekur shoferët...

Dhjetëra shoferë problematikë janë gjobitur nga Policia Rrugore e Tiranës për manovra të rrezikshme në rrugë, shpejtësi tej normave dhe gara shpëjtësie. Ndryshe nga...

Shoferët të pakujdesshëm edhe në mot të keq, makina inteligjente u bën “gjëmën”, e pësojnë mbi 670 drejtues mjetesh

Moti i keq nuk i ka bindur drejtuesit e mjeteve të tregohen të kujdesshëm, ndaj Policia Rrugore ka marrë masa duke shtuar prezencën në...

Kontrolle në rrugët e Tiranës dhe “Arbrit”: Arrestohen 6 shoferë dhe pezullohen 12 patenta

Policia Rrugore vijon monitorimin me makinën inteligjente në rrugët e Shqipërisë. Gjatë kontrolleve, duke përdorur dragerat në rrugët e kryeqyetatit dhe në rrugët interurbane që...

Lajmet e fundit