Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
0.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
22 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

gjoba

ISHSH aksion në të gjithë vendin, gjobiten disa lokale në zonën e ish-Bllokut

Inspektorati Shtetëror Shëndetësor ka vazhduar inspektimet nga data 15 shkurt deri më datë 21 shkurt në të gjithë territorin e vendit për monitorimin e...

Shkel semaforin, shoferi-policit: Me rob, s’ka shanse mos më acaro mua (Video)

Ministria e Brendshme dhe Policia e Shtetit tashmë e kanë kthyer në praktikë pune publikimin e video të xhiruara nga kamerat e trupit të...

E gjobiti se po ecte mbi shpejtësinë e lejuar, shoferi-policit: Më thuaj emrin e eprorit tënd

Policia e Shtetit ka publikuar një tjetër video të një qytetari të gjobitur për shkak se udhëtonte mbi shpejtësinë e lejuar në rrugën e...

Gjoba e Bashkisë, ekspertiza: Firma e policit bashkiak por e ka plotësuar tjetërkush

Policia shkencore ka përfunduar ekzaminimin e gobës ndaj Partisë Demokratike, vendosur nga Bashkia Tiranë për dëmet materiale të shkaktuara gjatë protestës së 8 dhjetorit...

Aksioni i policisë, u hiqet patenta 28 personave për konsumim alkooli dhe tejkalim shpejtësie

Në kuadër të parandalimit të aksidenteve dhe ndëshkimin e shkelësve të Kodit Rrugor, gjatë mbrëmjes dhe orëve të para të mëngjesit të së dielës,...

PD i skadon afati për shlyerjen e gjobës së “8 dhjetorit”, bashkia: Do i bllokojmë llogaritë

Sot ka mbaruar afati 1 mujor i vendosur nga Bashkia e Tiranës për Partinë Demokratike, e cila sipas gjobës së vendosur është e detyruar...

Lajmet e fundit