Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Gjirokaster

Boiken Abazi nxjerr fotot: Në Gjirokastër kishte vetëm 6 kandidatë, ky nuk është gabim por vjedhje

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje në qarkun e Tiranës, Boiken Abazi, ka publikuar në rrjete sociale disa foto të fletëve të votimit, për të cilat...

LSI-ja ankimon rezultatet e 25 prillit: Të shpallen të pavlefshme zgjedhjet në Gjirokastër dhe Dropull (DOKUMENTET)

Lëvizja Socialiste për Integrim ankimon në KQZ që të shpallen të pavlefshme zgjedhjet në Gjirokastër dhe në Dropull, duke mos njohur rezultatin e 25...

Digjet një shtëpi, në zonën muzeale të Gjirokastrës, dyshimet e para

Një banesë në Gjirokastër në zonën e Pazarit është përfshirë nga flakët. Banesa që është përfshirë nga flakët është në pronësi të shtetasit A.L., dhe...

LSI nuk njeh humbjen dhe kërkon ripërsëritjen e zgjedhjeve: Kemi depozituar kallëzim në SPAK, drejtorët e Rilindjes kanë manipuluar votat

Lëvizja Socialisite për Integrim në një deklaratë për mediat ka denoncuar vjedhjen e votave dhe  manipulimeve që sipas tyre janë bërë gjatë procesit zgjedhor....

Përfundon numërimi i kandidatëve në Gjirokastër, PS merr 3 mandate, Bledi Çuçi “rrëmben” mbi 11 mijë vota, Tritan Shehu në listën e PD

Qarku i Gjirokastrës ka mbyllur mëngjesin e sotëm procesin e numërimit të votave preferenciale për secilin kandidatë të gjithë partive që garuan në 25...

Tritan Shehu njeh rezultatin në Gjirokastër dhe ka vetëm falenderime: Qëndruam përballë represionit, do jemi pranë jush

Ndryshe nga kolegët e tij demokratë, Tritan Shehu, i cili arriti fitojë mandatin e vetëm për PD-në në Gjirokastës, reagon për mbylljen e procesit...

LSI nuk arriti të merrte asnjë mandat në Gjirokastër, reagon Vangjel Tavo: Beteja ishte në kushte të pabarabarta, fitorja ishte e vështirë

Lëvizja Socialiste për Integrim nuk ka arritur të marrë asnjë mandat në Gjirokastër. Numërimi ka përfunduar pak orë më parë dhe fituese doli PS ku...

Bledi Çuçi në delir pas fitores në Gjirokastër: Çdo ditë të këtij mandati të tretë do ta shfrytëzojmë për të bërë punë më të...

Është mbyllur numërimi i votave në qarkun e Gjirokastrës ku Partia Socialiste ka arritur të marrë 24531 vota, duke siguruar kështu 3 mandate. Pas...

Përfundon numërimi në qarkun e Gjirokastrës, Partia Socialiste merr 3 mandate, Vangjel Tavo mbetet jashtë Parlamentit të ri (EMRAT E DEPUTETËVE)

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në të gjitha qendrat e votimit të qarkut Gjirokastër.Rezultati përfundimtar ka nxjerrë Partinë Socialiste fituese me 24.428...

Denoncimi “BOMBË” i kandidatit në Tepelenë: Te fletët ku është vendosur ‘x’ te emri im, numëruesi vendos ‘x’ tjetër që ta nxjerrë të pavlefshme

Kreshnik Merxhani, përfaqësues i Vetëvendosjes në Shqipëri, por që kandidon si kandidatët i pavarur në qarkun e Gjirokastrës ka bërë një dencim përmes rrjetit...

Lajmet e fundit