Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

gjirkostra

Meta organizon ‘Mbrëmjen e Kulturës Gjirokastrite’: Thesar i madh i trashëgimisë sonë

Si dhe në nxitjen e të gjithë faktorëve politikë në vend, shoqërorë dhe ndërkombëtarë për harmonizimin e politikave të zhvillimit ekonomik dhe turizmit...

Del VIDEO si do lidhet Gjirokastra me bregdetin, evitohet Qafa e Muzinës

Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e projektit të rrugës Kardhiq-Delvinë, një nga projektet e paketës transformuese për ekonominë dhe turizmin...

Lajmet e fundit